Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.


Las Lunarsitas de Peter ♥
 
HomePortalFacebookFotologTwitterYoutube ChannelWhopopularПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
Пријатели
Image and video hosting by TinyPic
Списание Casi Angeles Април!
Сре Мар 30, 2011 12:39 pm by Te amo Juan Pedro ♥
Искочено е априлското издание на списанието Casi Angeles!
о продолжение можете да ги погледнете скеновите!
[ Full reading ]
Comments: 0
Нови официјални слики од Израел
Сре Мар 30, 2011 4:55 am by Te amo Juan Pedro ♥
[ Full reading ]
Comments: 0
Teen Angels во посета на историската страна на Масада
Пон Мар 28, 2011 7:12 am by LanzaniFanMk
Masada е име дадено на група на палатите и утврдувања и се наоѓа на врвот на планината изолирана во регионот Јудејска пустина источна, во близина на југозападниот брег на Мртвото Море, и во рамките на Тамара Регионалниот …


[ Full reading ]
Comments: 0
"Quiero Salir del Paraiso" - Израел
Саб Мар 26, 2011 10:09 am by Te amo Juan Pedro ♥


На официјалната страна на Ангели пронајдовме видео од интерпретацијата на Лали и Рочи на песната "Quiero Salir del Paraiso" во Израел. Погледнете го видеото во продолжение и коментирајте...


Comments: 0
Лали,Пит и нивниот однос после големата љубов ...
Пет Мар 25, 2011 1:39 pm by Te amo Juan Pedro ♥
Иако кога беа заедноЛАЛИТЕР (додека траеше снимањето на Ангели) се обидуваа да ја скријат нивната врска од јавноста-како змија нозете. Денес за жал тие веќе не се заедно, а Лали веќе е во врска со Бенха Амадео. Па …


[ Full reading ]
Comments: 0
Официјални слики од Израел
Пет Мар 25, 2011 6:19 am by Te amo Juan Pedro ♥
Во продолжение погледнете ѓи официјалните слики од настапите на Teen Angels во Израел...[ Full reading ]
Comments: 0
Нови промотивни слики 2011 -Teen Angeles
Пет Мар 25, 2011 6:17 am by Te amo Juan Pedro ♥
Погледнете :


[ Full reading ]
Comments: 0
Ангелите во списанието "Gente Marzo"
Вто Мар 22, 2011 2:03 pm by LanzaniFanMk
Погледнете :
Comments: 0
Тинз го снимиа и нивниот петти албум!
Вто Мар 22, 2011 7:52 am by LanzaniFanMk


Немаше петта сезона од Каси Ангелес, но фановите можат да уживаат во новите песни на Тинз 2011. Бендот составен од Мариана Еспозито, Николас Риера, Гастон Далмау, Росио Игразибал и Петер Ланзани го …


[ Full reading ]
Comments: 0
Statistics
Постојат b>70 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е EugeSuares

Нашите членови се испратиле точно 943 мислења in 180 subjects
Форум
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета:
:: Си ја заворавив лозинката!
Кој е он-лајн?
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост

Никој

Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 20 во Вто Мар 29, 2011 6:43 am
Top posters
PeterLanzani
 
Lozanoska
 
LanzaniFanMk
 
.♥.Lazani.Girl.
 
laliteamo♥
 
Te amo Juan Pedro ♥
 
кико мак.идол
 
Valu*
 
петер
 
Maja.lanzani