Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.


Las Lunarsitas de Peter ♥
 
HomePortalFacebookFotologTwitterYoutube ChannelWhopopularПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

  Кандела Ветрано и Питер Ланзани во списанието Пронто!

Go down 
АвторПорака
PeterLanzani
Администратор
Администратор
avatar

Posts : 250
Join date : 2011-02-09

ПишувањеПредмет: Кандела Ветрано и Питер Ланзани во списанието Пронто!   Сре Фед 23, 2011 2:44 pm

Канде збореше за нејзината нова работа, како живее сама и за одморот во Мексико.. а исто така во една мала се појави и Питер. Скеновите:

_________________
Вратете се на почетокот Go down
http://laslunarsitasdepeter.forumakers.com
 
Кандела Ветрано и Питер Ланзани во списанието Пронто!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Портал Новости-
Отиди до: