Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.


Las Lunarsitas de Peter ♥
 
HomePortalFacebookFotologTwitterYoutube ChannelWhopopularПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

  Долгоочекуваниот дует на Лали и Питер ќе се најде на новото цд на Teen Angels

Go down 
АвторПорака
LanzaniFanMk
Портал уредувач
Портал уредувач
avatar

Posts : 149
Join date : 2011-02-13
Age : 24
Location :

ПишувањеПредмет: Долгоочекуваниот дует на Лали и Питер ќе се најде на новото цд на Teen Angels   Вто Мар 08, 2011 11:11 amTeen Angels на 19тти и 20тти Март, ќе одржат шоу за сите фанови во Израел. Ексклузивно дознаваме дека ќе биде испеана една композиција од новото цд кое би требало да излезе во продажба во април или мај. На споменатото цд помеѓу другите песни, ќе се најде долгоочекуваниот дует на Лали и Питер. Оваа информација не е тотално потврдена но се надеваме дека ќе добиеме официјална потврда.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Долгоочекуваниот дует на Лали и Питер ќе се најде на новото цд на Teen Angels
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Nailpoint In The Movies!
» Rage of Angels/Steelheart drummer passes
» Menahem Angels & Shadows
» Menahem Angels and Shadows

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Портал Новости-
Отиди до: