Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.


Las Lunarsitas de Peter ♥
 
HomePortalFacebookFotologTwitterYoutube ChannelWhopopularПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

  Лали и Питер подготвуваат сесија на слики за списанието „Casi Angeles“ за април

Go down 
АвторПорака
LanzaniFanMk
Портал уредувач
Портал уредувач
avatar

Posts : 149
Join date : 2011-02-13
Age : 24
Location :

ПишувањеПредмет: Лали и Питер подготвуваат сесија на слики за списанието „Casi Angeles“ за април   Пет Мар 11, 2011 11:38 am

Лали и Питер подготвуваат сесија на слики за списанието „Casi Angeles“ за април, објави агентот за односи со јавност на Casi Angeles @MiruKhon на нејзиниот твитер.

@mirukhon Miru Khon
@LaliterIdolos no estamos en el ensayo. Manana subo que tenemos sesion de fotos con @laliespos y @p_lanzani para la revista de Casi Angeles


Слики;

_________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Лали и Питер подготвуваат сесија на слики за списанието „Casi Angeles“ за април
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Портал Новости-
Отиди до: