Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.


Las Lunarsitas de Peter ♥
 
HomePortalFacebookFotologTwitterYoutube ChannelWhopopularПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

  Тин Ангелите пристигнаа во Израел!

Go down 
АвторПорака
LanzaniFanMk
Портал уредувач
Портал уредувач
avatar

Posts : 149
Join date : 2011-02-13
Age : 24
Location :

ПишувањеПредмет: Тин Ангелите пристигнаа во Израел!   Сре Мар 16, 2011 10:16 am


По долго паатување, вчера (15.03.2011) Тин Ангелите стигнаа во Израел. Слики и од пристигнувањето и пресконференцијата таму:
_________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Тин Ангелите пристигнаа во Израел!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Портал Новости-
Отиди до: