Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.


Las Lunarsitas de Peter ♥
 
HomePortalFacebookFotologTwitterYoutube ChannelWhopopularПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

  Лали и Питер победници во нивните категории на Израелските „Оскари“

Go down 
АвторПорака
LanzaniFanMk
Портал уредувач
Портал уредувач
avatar

Posts : 149
Join date : 2011-02-13
Age : 24
Location :

ПишувањеПредмет: Лали и Питер победници во нивните категории на Израелските „Оскари“   Сре Мар 16, 2011 10:22 am

На израелксите „оскари“, Лали и Питер како пар во серијата т.е. Мар и Тијаго, освоија награда за
- „Нај романтична сцена“
- „Нај емоционална сцена“ и
- „Нај тажна сцена“

По прогласувањето, тие се фатија за раце и извикаа: ¡Vamos, ganamos!'
Честитаме!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Лали и Питер победници во нивните категории на Израелските „Оскари“
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Портал Новости-
Отиди до: