Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.


Las Lunarsitas de Peter ♥
 
HomePortalFacebookFotologTwitterYoutube ChannelWhopopularПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Лали и Питер, пријатели

Go down 
АвторПорака
LanzaniFanMk
Портал уредувач
Портал уредувач
avatar

Posts : 149
Join date : 2011-02-13
Age : 24
Location :

ПишувањеПредмет: Лали и Питер, пријатели   Чет Мар 17, 2011 2:15 pm


Мариана Еспосито и Питер Ланзани патуваа заедно со остатокот од бендот во израел. Не се во врска но се колеги во работата, и поради тоа поминуваат повеќе од времето заедно. Прочитајте повеќе во продолжение...

Некои фотографии покажуваат дека се доста блиски и помислата дека повторно ќе станат пар поминува низ главите на повеќето фанови.Двајцата се запознаа работејќи заедно со Крис Морена. Се заљубија кога формираа дел од Chiquititas. Љубовта се зголеми, беа во врска подолго време а раскинаа во рана 2010та. Одтогаш Питер немал ниедна друга девојка. За разлика, Лали беше видена заедно со Бенхамин Амадео на настапот на Шакира. Но Лали и Питер сеуште се гледаат бидејки и двајцата одлучија оваа година да продолжат во бендот. Како што кажавме сликите покажуваат дека се блиски, но сепак се само пријатели

_________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Лали и Питер, пријатели
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Портал Новости-
Отиди до: