Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.


Las Lunarsitas de Peter ♥
 
HomePortalFacebookFotologTwitterYoutube ChannelWhopopularПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

  Интернационален ден на Ангелите.

Go down 
АвторПорака
LanzaniFanMk
Портал уредувач
Портал уредувач
avatar

Posts : 149
Join date : 2011-02-13
Age : 24
Location :

ПишувањеПредмет: Интернационален ден на Ангелите.   Пон Мар 21, 2011 12:49 pm

Денеска е интернационалниот ден на Ангелите.Како што велат на други места треба да се стави лента или зелена нараквица за да се запамети денов.За сите шо не знаат денов се слави бидејќи на 21 Март 2007 се емитираше првата епизода на Ангели.
_________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Интернационален ден на Ангелите.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Портал Новости-
Отиди до: