Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Las Lunarsitas de Peter ♥
 
HomePortalFacebookLatest imagesFotologTwitterYoutube ChannelWhopopularБарајРегистрирајте сеВлез

 

  Лали,Пит и нивниот однос после големата љубов ...

Go down 
АвторПорака
Te amo Juan Pedro ♥
Портал уредувач
Портал уредувач
Te amo Juan Pedro ♥


Posts : 46
Join date : 2011-02-17

 Лали,Пит и нивниот однос после големата љубов ... Empty
ПишувањеПредмет: Лали,Пит и нивниот однос после големата љубов ...    Лали,Пит и нивниот однос после големата љубов ... Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 1:39 pm

Иако кога беа заедноЛАЛИТЕР (додека траеше снимањето на Ангели) се обидуваа да ја скријат нивната врска од јавноста-како змија нозете. Денес за жал тие веќе не се заедно, а Лали веќе е во врска со Бенха Амадео. Па прашањето е „Како Лали и Пит успеваат да работат заедно ?! “

„Секој може да биде пријател на неговата бивша. Секако треба да се разделат мирно, па така не би имало потреба да се негира тоа што се случувало помеѓу нив “-Изјави Пит за Gente
Пит исто така тврди дека тие многу добро се сложуваат.
„За среќа приспособлив сум и не ги мешам работата и чуствата. Знам како стојат работите и знам како да ги одделам едно од друго.“

Лали изгледа не е толку отворена кон медиумите како нејзината колешка и другарка Еухе, и пробува да го скрие љубовниот живот од медиумите. Па така и овој пат Лали проба да се извлече не давајќи конкретен одговор на тоа што се случува помеѓу неа и Бенха.
„ЈАс не ја потврдив врската, медиумите го наравија тоа. Мене тоа ништо не ми менува, и јас сум многу мирна кога станува збор за мојот приватен живот“.
Но Лали води многу динамичен живот и поминува многу време со Пит, но кога беше прашана за нивнот однос Лали рече: „Не е тешко. Двајцата сме професионалци. Се познаваме многу добро, се почитуваме и се сакаме многу“.

„Тоа што го имаме е посебен вид на љубов, она што ќе го доживееш со некоја која ти била девојка, се работи кои никогаш не се забораваат“-заврши Пит

Дали бидејќи се постојано заедно на турнеи можеме повторн да ги видиме ЛАЛИТЕР заедно ?!
Или Лали ќе му остане верна на Бенха ?!
Вратете се на почетокот Go down
 
Лали,Пит и нивниот однос после големата љубов ...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
»  Тинз го снимиа и нивниот петти албум!
» Лали и Питер, пријатели
»  Долгоочекуваниот дует на Лали и Питер ќе се најде на новото цд на Teen Angels
»  Лали и Питер победници во нивните категории на Израелските „Оскари“
»  3 нови промо слики од Teen Angels 2011 со Лали

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Портал Новости-
Отиди до: