Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.


Las Lunarsitas de Peter ♥
 
HomePortalFacebookFotologTwitterYoutube ChannelWhopopularПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 "Quiero Salir del Paraiso" - Израел

Go down 
АвторПорака
Te amo Juan Pedro ♥
Портал уредувач
Портал уредувач
avatar

Posts : 46
Join date : 2011-02-17

ПишувањеПредмет: "Quiero Salir del Paraiso" - Израел    Саб Мар 26, 2011 10:09 amНа официјалната страна на Ангели пронајдовме видео од интерпретацијата на Лали и Рочи на песната "Quiero Salir del Paraiso" во Израел. Погледнете го видеото во продолжение и коментирајте...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
 
"Quiero Salir del Paraiso" - Израел
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Портал Новости-
Отиди до: