Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.


Las Lunarsitas de Peter ♥
 
HomePortalFacebookFotologTwitterYoutube ChannelWhopopularПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Поздрав од Ангели за Израел

Go down 
АвторПорака
Lozanoska
Администратор
Администратор
avatar

Posts : 169
Join date : 2011-02-09

ПишувањеПредмет: Поздрав од Ангели за Израел   Пон Фед 14, 2011 12:14 pm

Ангели пратија поздрав за Израел како најава за концертот кој ќе се одржи на 20ти Март.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
PeterLanzani
Администратор
Администратор
avatar

Posts : 250
Join date : 2011-02-09

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав од Ангели за Израел   Пон Фед 14, 2011 12:18 pm


_________________
Вратете се на почетокот Go down
http://laslunarsitasdepeter.forumakers.com
 
Поздрав од Ангели за Израел
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Портал Новости-
Отиди до: