Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.


Las Lunarsitas de Peter ♥
 
HomePortalFacebookFotologTwitterYoutube ChannelWhopopularПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Видеа од настапите во Израел

Go down 
АвторПорака
LanzaniFanMk
Портал уредувач
Портал уредувач
avatar

Posts : 149
Join date : 2011-02-13
Age : 24
Location :

ПишувањеПредмет: Видеа од настапите во Израел    Нед Мар 20, 2011 1:53 pm


Вчера, во Израел, во градот Тел Авив, во стадионот Нокиа, се одржа вториот настап од тунејата на Teen Angels во оваа 2011та година. Во продолжение можете да видите неколку видеа од концертот, кои ги овозможивме благодарение на каналот 001mchen100 на youtube. Уживајте, и надевајте се да дојдат и во Македонија..

_________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Видеа од настапите во Израел
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Портал Новости-
Отиди до: