Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.


Las Lunarsitas de Peter ♥
 
HomePortalFacebookFotologTwitterYoutube ChannelWhopopularПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

  Четири години по премиерата на Ангелите во Аргентина

Go down 
АвторПорака
LanzaniFanMk
Портал уредувач
Портал уредувач
avatar

Posts : 149
Join date : 2011-02-13
Age : 24
Location :

ПишувањеПредмет: Четири години по премиерата на Ангелите во Аргентина   Вто Мар 22, 2011 7:51 am
На 21-ви Март се емитуваше првата епизода од Ангелите во Аргентина и вчера направија четири години од нивното емитување. Во 2007 започнаа со историјата "Cираците од домот Ринкос де Луз ".Во овие четири сезони промените беа големи. Во секоја нова сезона се повеќе се изненадувавме во нивната фантастична трансформација. Сите знаеме колку е тешко да се одржи гледаноста на серија со 579 епизоди, но сепак Ангелчињата го прават тоа со нивната магија. Без сомнение оваа серија ќе биде прикажувана и во наредните генерации не само во Аргентина туку и пошироко во светот.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Четири години по премиерата на Ангелите во Аргентина
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Портал Новости-
Отиди до: