Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.


Las Lunarsitas de Peter ♥
 
HomePortalFacebookFotologTwitterYoutube ChannelWhopopularПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

  Тинз го снимиа и нивниот петти албум!

Go down 
АвторПорака
LanzaniFanMk
Портал уредувач
Портал уредувач
avatar

Posts : 149
Join date : 2011-02-13
Age : 24
Location :

ПишувањеПредмет: Тинз го снимиа и нивниот петти албум!   Вто Мар 22, 2011 7:52 amНемаше петта сезона од Каси Ангелес, но фановите можат да уживаат во новите песни на Тинз 2011. Бендот составен од Мариана Еспозито, Николас Риера, Гастон Далмау, Росио Игразибал и Петер Ланзани го снимиа пред да заминат за Израел. Овој албум е специјален бидејќи песните не се емитувани на телевизијата, но и гласот на Рочи можеме да го слушнеме која ја замени Еухениа Суарез.

Албумот ќе биде сниман во студиото на Пабло Дуран, дечките ги вежбааѕ новите песни кои ќе формираат дел од овој нов директориум под погледот на Крис Морена. Овој материјал ќе биде на пазарот на Аргентина како и на меѓународниот пазар.El 14 la banda viajara a Israel para brindar shows en Tel Aviv el 19 y 20 de marzo.Por otro lado cuando regresen de Israel,podrian presentarse en una isla de Brasil.Sin duda Teen Angels van por ma

_________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Тинз го снимиа и нивниот петти албум!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Портал Новости-
Отиди до: